Image Alt

Kariera

Poszukujemy kosmetologa do Salonu Pięknego Ciała Jasło.

Gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii w prestiżowej dzielnicy Jasła zatrudni kosmetologa z doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów oraz terapii z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dodatkowo wymagana jest umiejętność sprzedaży kosmetyków profesjonalnych oraz usług oferowanych przez gabinet.

Opis stanowiska:

  • samodzielne wykonywanie niektórych zabiegów i terapii ( w tym endermologia)
  • asystowanie przy zabiegach
  • przygotowanie pacjentów przed zabiegami
  • umawianie wizyt pacjentów
  • skuteczna sprzedaż kosmetyków profesjonalnych oraz oferowanie zabiegów realizowanych przez gabinet
  • dbanie o nienaganny porządek w miejscu pracy oraz estetykę otoczenia.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w prestiżowej, nowoczesnej dzielnicy Jała, w komfortowych warunkach i kameralnym gronie
  • Stałe wynagrodzenie oraz prowizja od sprzedaży
  • Cykliczne szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych
  • Pracę na najnowocześniejszych na rynku urządzeniach medycyny estetycznej oraz kosmetykach profesjonalnych

Osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres email: praca@gabinepieknegocialajaslo.pl z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi na podstawie otrzymanych CV kandydatami.